element642

W dniu 06.11.2017 roku dzieci z oddziałów przedszkolnych wybrały się w odwiedziny do Schroniska Dla Zwierząt w Płocku.

Noc z 13 na 14 października okazała się niesamowitym przeżyciem dla uczniów klasy V i VI, gdyż spędzili ją w szkole.

Dnia 02.10.2017 r. uczniowie klasy II i III wyruszyli  na wycieczkę do Brudzeńskiego Parku Krajobrazowym w ramach realizacji projektu „Las w czterech porach roku”.

Dn. 19 października 2017 r. uczniowie klasy I, wykorzystując słoneczną pogodę i uroki jesieni, udali się do pobliskiego parku.

Jesień to piękna pora roku, pełna barw i ich odcieni. Jest wyjątkowa, ponieważ niesie za sobą wiele zmian w pogodzie, ale także w świecie roślin i zwierząt.

Jesień to czas kiedy robimy przetwory z owoców i warzyw przygotowując zapasy na zimę.

element64