W dniu 28 lutego 2019 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Starej Białej, odbyła się I Edycja Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego. Organizatorami była Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Wyszynie oraz Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Starej Białej.

W dniu 14 marca 2019 r. podczas zajęć dydaktycznych z matematyki oraz przerw śródlekcyjnych uczniowie klas IV-VIII świętowali matematycznie dzień niezwykłej liczby.

7 marca 2019 roku w sali konferencyjnej  Szkoły Podstawowej w Maszewie Dużym obyły się gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom".

21 lutego 2019 roku odbyło się wręczenie stypedniów za wysokie wyniki w nauce oraz w sporcie.

Uprzejmie informujemy, iż z dniem 1 marca 2019 roku rozpoczynamy rekrutację dzieci do Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Starej Białej oraz klasy pierwszej.

22 stycznia 2019 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu profilaktyczno – edukacyjnym dotyczącym bezpieczeństwa podczas ferii zimowych.

W dniu 25 stycznia 2019 r. uczniowie klas I-IV naszej szkoły oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych uczcili święto wszystkich Babć i Dziadków, prezentując montaż słowno-muzyczny  przygotowany pod kierunkiem nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej.

W grudniu 2018r. w naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczny „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa”. Przystąpili do niego uczniowie szkół podstawowych z terenu gminy Stara Biała.