Lista osób biorących udział w półkoloniach organizowanych

przez GOKiS w Starej Białej podczas ferii zimowych

( Pierwszy tydzień 15-19.01.2018r).

Dnia 19.12.2017 roku odbyła się wycieczka dzieci z oddziałów przedszkolnych wraz  z wychowawcami  do Centrum Zabaw Happy Park mieszczącym się w Stróżewku.

W dniu 13 grudnia 2017 roku dzieci z oddziałów przedszkolnych naszej szkoły uczestniczyły w niezwykłym pokazie magii w wykonaniu kolegi z klasy trzeciej – Szymona Lingi, pod opieką nauczyciela p. Magdaleny Hiszpańskiej.

14 grudnia rozstrzygnięty został II Powiatowy Konkurs w Środowisku Scratch

"ZAPROGRAMUJ ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA Z OKAZJI BOŻEGO NARODZENIA"

W dn. 12 grudnia 2017r. uczniowie z klasy V i VI wraz z wychowawcami uczestniczyli w Warsztatach Korczakowskich w płockiej synagodze. Warsztaty zostały zorganizowane przy współpracy Rzecznika Praw Dziecka i Polskiego Stowarzyszenia im. Janusza Korczaka według autorskiego programu Romy Ludwickiej – laureatki Międzynarodowej Nagrody im. Janusza Korczaka.

W dniu 18 listopada 2017 r. w płockiej galerii Wisła, nastąpiło wręczenie nagród laureatom konkursów pt. „Eko – rower”, oraz „Segregujesz świat ratujesz”.