W nocy z 21 /22 września uczniowie klas ósmych powitali jesień i stojącą przed nimi naukę w nowym roku szkolnym wewnętrzną imprezą pozwalającą ciekawie nocą spędzić czas w budynku szkoły.

Informujemy, iż w dniu
26 września 2018r.
odbędą się zebrania
z Rodzicami uczniów
Szkoły Podstawowej
im. Jana Pawła II
w Starej Białej:

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Starej Białej bierze udział w programie powszechnej nauki pływania organizowanym przy współpracy Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Mazowieckiego Zrzeszenia LZS w Warszawie.

W dniu 3 września 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Starej Białej nastąpiła inauguracja Nowego Roku Szkolnego 2018/2019.

Dnia 13 czerwca 2018r.  uczniowie klas IV – VII wraz z wychowawczyniami, wzięli udział w wycieczce do Łodzi.

20 czerwca 2018r, odbył się rajd pod hasłem „Rok dla Niepodległej” .
W rajdzie uczestniczyli uczniowie klas siódmych z terenu gminy Stara Biała. Organizatorami byli siódmoklasiści z naszej szkoły.

W sobotę 9 czerwca 2018 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Starej Białej odbył się Dzień Otwarty dla Rodziców i Dzieci. Impreza miała na celu zaprezentowanie oferty edukacyjnej placówki oraz zapoznanie z bazą lokalową szkoły.