element64

W dniu 23 czerwca 2017 roku cała społeczność szkolna uczestniczyła w uroczystym podsumowaniu kolejnego roku szkolnego.

Dnia 20 czerwca 2017r. dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w GMINNEJ OLIMPIADZIE PRZEDSZKOLAKA, której organizatorem była Szkoła Podstawowa im. Władysława Rejmonta w Maszewie Dużym.

Dziesięć miesięcy nauki rozładowuje nasze baterie, więc potrzebna jest chwila wytchnienia, by pozyskać trochę energii na ich uzupełnienie. Najlepszym źródłem mocy są wakacje i dni wolne od zajęć dydaktycznych, ale są to także wyjazdy i wycieczki, na które uczniowie czekają z niecierpliwością.

11 czerwca 2017 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Starej Białej świętowaliśmy Dzień Rodziny oraz 10. rocznicę nadania imienia Jana Pawła II.  Była to okazja, aby przypomnieć nauki Wielkiego Polaka, podziękować za miłość i trud wychowania najbliższym oraz aktywnie spędzić czas.

12 czerwca odbyła się wycieczka klas IV-VI do Warszawy. Uczniowie zwiedzali Starówkę, odbyli spacer po ogrodach Łazienek Królewskich.

W drugim semestrze roku szkolnego 2016/2017 uczniowie i nauczyciele naszej szkoły zebrali owoce swojej pracy. Mamy tu na myśli konkursy szkolne, międzyszkolne, gminne, regionalne, powiatowe, ogólnopolskie. Część z nich prezentujemy poniżej.