W dniu 8.11.2018 r. reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w Powiatowych Jesiennych Biegach Przełajowych w Podgórzu.

15 października 2018 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Zdrowe odżywianie to podstawa prawidłowego rozwoju każdego młodego organizmu, dlatego też w naszej szkole kładziemy nacisk na kształtowanie właściwych nawyków żywieniowych.

2 października 2018 roku uczniowie klasy I-III wyruszyli  na wycieczkę do Brudzeńskiego Parku Krajobrazowego w ramach realizacji projektu „Las w czterech porach roku”.

Uprzejmie informujemy, iż z dniem 1 marca 2018 roku rozpoczęliśmy rekrutację dzieci do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Starej Białej.

Od dnia 6 marca 2018 roku bardzo serdecznie zapraszamy dzieci chcące rozpocząć edukację w naszej szkole w klasie pierwszej!

Rekrutacja trwa do dnia 30 marca 2018 roku.