Lista osób biorących udział w półkoloniach organizowanych

przez GOKiS w Starej Białej podczas ferii zimowych

( Pierwszy tydzień 15-19.01.2018r).

 Podział na grupy na każdy dzień:

15.01.2018r. (poniedziałek)-Kręgle ( galeria Wisła ); wyjazd spod kościoła 9:15.

  1. Jagodzińska Anna kl. IV
  2. Słowikowska Oliwia kl. IV
  3. Siarkowska Kinga kl. IV
  4. Kuligowska Klaudia kl. VII b
  5. Wróblewska Sandra kl. VII b
  6. Wożniak Agnieszka kl. VII b
  7. Siarkowska Izabela kl. VII b
  8. Barbara Zwierz kl. VII b
  9. Hakob Noyoyan kl. VII b
  10. Oliwia Olender kl. VII b
  11. Żochowska Anna kl. VII b
  12. Szpiek Monika kl. VII b
  13. Jakubowski Michał VII b         
  14. Winnicka Żaneta VI
  15. Żochowski Michał kl. V

16.01.2018r. (wtorek)-zajęcia na Hali Sportowej w Starej Białej godz. 10-12.

  1. Żochowski Piotr kl. IV
  2. Pycek Krzysztof kl. IV
  3. Kosowski Jakub kl. IV
  4. Jakubowski Michał kl. VII b
  5. Morawski Oliwier kl. V
  6. Buczyński Sylwester kl. V
  7. Zemło Mikołaj kl. V
  8. Maron Adam kl. V
  9. Wilczewski Kacper kl.VI
  10. Modrzejewska Maria kl. V
  11. Gąsiorowski Kacper kl. III
  12. Wawrzyński Krzysztof kl. IV
  13. Szumska Joanna kl. V
  14. Szumska Jadwiga kl. V

17.01.2018r. (środa) - basen Podolanka,wyjazd spod kościoła 9:15.

  1. Kosowska Julia kl. VII b
  2. Nowakowska Patrycja kl. VII a
  3. Drewniany Kinga kl.VI
  4. Gorczyca Julia kl.VI
  5. Nowakowska Aleksandra kl.VI
  6. Załęski Mateusz kl. I
  7. Kocięda Bartek kl. II
  8. Lewicka Kinga kl.VI
  9. Siarkowska Kinga kl. IV
  10. Żochowska Marta kl. III
  11. Bielska Wiktoria kl. III
  12. Pycek Krzysztof kl. IV
  13. Załęski Tadeusz kl. III
  14. Kosowska Malwina kl. III

18.01.2018r. (czwartek) – park trampolin w Płocku ( Cotex ). 

Wyjazd spod kościoła 9:15.

  1. Żochowski Piotr kl. IV
  2. Grabecki Piotr kl. VII b
  3. Lipiński Patryk kl. VII b
  4. Kuligowska Klaudia kl. VII b
  5. Wróblewska Sandra kl. VII b
  6. Wożniak Agnieszka kl. VII b
  7. Zaręba Agata kl. VII b
  8. Siarkowska Izabela kl. VII b
  9. Szpiek Monika kl. VII b
  10. Kosowska Julia kl. VII a
  11. Nowakowska Patrycja kl. VII a
  12. Broniszewski Patryk kl. VII a
  13. Szumska Jadwiga kl. V
  14. Szumska Joanna kl. V
  15. Gorczyca Julia kl. VI

19.01.2018r. (piątek) – kino Helios ( galeria Wisła ). 

Wyjazd spod kościoła 9:15.

  1. Broniszewski Patryk kl. VII a
  2. Grabecki Piotr kl. VII b
  3. Lipiński Patryk kl. VII b
  4. Maron Adam kl. V
  5. Drewniany Kinga kl.VI
  6. Gawrońska Weronika kl.VI
  7. Żochowska Marta kl. III
  8. Jeziórski Mateusz kl. III
  9. Siarkowska Kinga kl. IV
  10. Kowalewska Maja kl. II
  11. Kocięda Bartek kl. II
  12. Załęski Tadeusz kl. III
  13. Załęski Mateusz kl. I
  14. Bidziński Mateusz kl. II
  15. Szostek Alan kl. III

Opiekun półkolonii-Łukasz Matlęga

( w razie pytań informacje pod numerem telefonu 660-411-774).