W listopadzie  2017 r.  na terenie Płocka  odbyło się rozstrzygnięcie konkursu ornitologicznego

Ptaki gatunków drapieżnych”.

Celem inicjatywy, ogłoszonej w ramach IX edycji projektu LOP „Pozwólmy ptakom mieszkać obok nas”, było poznanie najpopularniejszych gatunków ptaków drapieżnych oraz miejsca ich przebywania. Z naszej szkoły do konkursu przystąpiły  dzieci z  koła plastycznego kl. I-III. Wykonały ciekawe prace różnymi technikami, które zostały  zauważone i nagrodzone.

II miejsce Maja Kowalewska

II miejsce Marysia Kowalska

III miejsce Amelka Baranowicz .

Dziewczęta otrzymały dyplomy oraz nagrody książkowe.

Pod koniec listopada dzieci z koła plastycznego przystąpiły do

Ogólnopolskiego konkurs plastycznego dla młodzieży szkolnej pod hasłem „ Mój las

Tematem konkursowym w XXXI edycji   był „ Mój ulubiony mieszkaniec lasu”.

Konkurs przebiega  w dwóch etapach:

I etap odbył się na szczeblu regionalnym  i jego rozstrzygnięcie odbyło się 5.01.2018r.

II etap odbędzie  się na szczeblu centralnym.

Z naszej szkoły do I  etapu konkursu przystąpiło 6  osób z czego 5 zyskało wysokie uznanie:

Marta Żochowska II miejsce

Zuzia Zielińska II miejsce

Maja Kowalewska II miejsce

Amelka Baranowicz  II miejsce

Natalka Grzyb II miejsce

Dziewczęta  wykazały się pomysłowością oraz wiedzą przyrodniczo–leśną. Za duże zaangażowanie otrzymały dyplomy oraz nagrody książkowe.

Gratuluję i życzę dalszych sukcesów!

A. Lisicka