W dniach 22.03.2018 w Łącku oraz 07.05.2018 w Słubicach odbyły się Powiatowe Turnieje Piłki Ręcznej Dziewcząt. W dniach 08.05.2018 w Płocku oraz 16.05.2018 w Mochowie odbyły się Międzypowiatowe Turnieje Piłki Ręcznej Dziewcząt.

POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

Dnia 22.03.2018r w hali sportowo – widowiskowej w Łącku odbył się Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt. W rozgrywkach wzięło udział sześć drużyn: SP Stara Biała, SP Drobin, SP Słubice, SP Gąbin, SP Bodzanów, SP Nowe Miszewo. Turniej przebiegał w miłej i sportowej atmosferze. Wszystkie zespoły zaprezentowały wysoki poziom gry. Ostatecznie drużyna z naszej szkoły zajęła I miejsce i awansowały do rozgrywek międzypowiatowych.

Naszą szkołę reprezentowały następujące dziewczęta: Gadomska Zofia, Gorczyca Julia, Modrzejewska Maria, Kuźmińska Zuzanna, Winnicka Żaneta,, Kubicz Magdalena, Zdziemborska Amelia, Żochowska Anna.

 

POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT

W dniu 7 maja 2018r drużyna dziewcząt z naszej szkoły uczestniczyła w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej, który odbył się w Słubicach. W turnieju uczestniczyło sześć zespołów dziewcząt ze szkół podstawowych: Stara Biała, Drobin, Łąck, Słubice, Nowe Miszewo, Radzanowo. Dziewczęta z naszej szkoły zaprezentowały wysoki poziom umiejętności piłkarskich. Wygrywając wszystkie mecze zajęły I miejsce awansując do rozgrywek międzypowiatowych.

Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Starej Białej reprezentowały: Drewniany Kinga, Gorczyca Julia, Kuźmińska Zuzanna, Winnicka Żaneta, Szumska Jadwiga, Kubicz Magdalena, Zdziemborska Amelia.

 

 

MIĘDZYPOWIATOWY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

Dnia 8 maja 2018r w Szkole Podstawowej nr 12 w Płocku odbył turniej piłki ręcznej dziewcząt na szczeblu międzypowiatowym. W rozgrywkach uczestniczyły trzy zespoły z następujących szkół podstawowych: SP Stara Biała, SP nr 21 Płock oraz SP Sierpc. Turniej przeprowadzony był systemem „ każdy z każdym”. Ostatecznie drużyna z naszej szkoły zajęła III miejsce, otrzymując puchar oraz pamiątkowe medale.

Naszą szkołę reprezentowały następujące dziewczęta: Gorczyca Julia, Modrzejewska Maria, Kuźmińska Zuzanna, Winnicka Żaneta,, Kubicz Magdalena, Zdziemborska Amelia, Żochowska Anna.

 

MIĘDZYPOWIATOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT

Dnia 16.05.2018r w Szkole Podstawowej w Mochowie odbył się Międzypowiatowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt. W zawodach wzięły udział trzy drużyny z następujących szkół podstawowych: SP Stara Biała, SP Mochowo, SP nr 20 Płock. Rozgrywki przeprowadzono systemem „ każdy z każdym”. Wszystkie zespoły zaprezentowały wysokie umiejętności piłkarskie. Ostatecznie dziewczęta z naszej szkoły zajęły III miejsce, otrzymując puchar oraz medale.

 Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Starej Białej reprezentowały: Drewniany Kinga, Gorczyca Julia, Kuźmińska Zuzanna, Winnicka Żaneta, Szumska Jadwiga, Kubicz Magdalena, Zdziemborska Amelia.