Noc z 6 na 7 grudnia 2019r. uczniowie klasy VIII i VII wraz ze swymi wychowawcami: p. Jolantą Modrzejewską-Kubicz i p. Beatą Kwasiborską, spędzili w szkole. Była to zaplanowana i wyczekiwana wewnątrzszkolna impreza, a także doskonała okazja do radosnego świętowania mikołajek.

            Wszyscy zgromadzili się ok. godz. 19.00, rozpakowali bagaże i z dużym zaangażowaniem przygotowywali dla siebie miejsca. Ok. godz. 20.00 uczestnicy zjedli pyszną kolację (pizzę) w stołówce szkolnej, nie zapominając o pozostawieniu po sobie porządku. Następnie wszyscy spotkali  się na korytarzu szkolnym wokół choinki, gdzie czekały już mikołajkowe prezenty. Każdy był zadowolony z upominku, który otrzymał. Potem uczniowie z wychowawcami zebrali się w sali audiowizualnej, gdzie odbyła się projekcja filmów o tematyce patriotycznej. W programie „Nocy w szkole” znalazły się także gry i zabawy integracyjne oraz sportowe.

            Impreza ta na długo pozostanie w pamięci uczniów, szczególnie klasy VIII, dla której ten rok jest ostatnim w naszej szkole.