Dnia 21 stycznia 2020r. w naszej szkole odbyła się uroczystość „Choinka z Babcią i Dziadkiem”. O godzinie 9.00 w hali sportowej Pani Dyrektor szczególnie ciepło powitała wyjątkowych Gości, czyli Babcie i Dziadziusiów naszych uczniów. Wszyscy zebrani uczestniczyli w części artystycznej, którą zaprezentowały dzieci pod kierunkiem swych nauczycieli. Wzruszające słowa, radosne piosenki oraz skoczne tańce były pięknym prezentem dla Babć i Dziadziusiów.

          Po części artystycznej uczniowie uczestniczyli w zabawie karnawałowej. Dzieci brały udział w: grach, tańcach i zabawach integracyjnych oraz zadaniach zespołowych. Dużym zainteresowaniem cieszyło się stanowisko z modelowaniem balonów oraz fotobudka.

          Mamy nadzieję, że wszyscy obecni tego dnia w naszej szkole dobrze się bawili i miło spędzili czas.