Drukuj

 Dzień 04.12.2020 r. okazał się być bardzo wyjątkowy dla Oddziałów Przedszkolnych, grupy „0a” i „0b”. 

                  Wszyscy bardzo mocno poczuliśmy klimat świąt, nie tylko za sprawą Mikołajkowych czapeczek na głowach dzieci. Od samego rana panował gwar i radość, dzieci z wielką niecierpliwością czekały na odwiedziny niezwykłego gościa – św. Mikołaja! Gdy rozbrzmiał dźwięk dzwoneczków, to oznaczało tylko jedno… Przyjechał!! Zaskoczył przedszkolaków nie tylko swoją osobą, ale i workiem pełnym PREZENTÓW! Dzieci również miały specjalny prezent dla specjalnego gościa! Wychowankowie przygotowali wiersze o św. Mikołaju, kolędy, piosenki, a także podziękowania za odwiedziny i życzenia. Chętnie zapraszały go do swoich domów i prosiły aby przybył do nich również za rok, z obietnicą, że będą grzeczne.

                W tym Mikołajkowym dniu, do Oddziałów Przedszkolnych przybył również inny gość - Wójt Gminy Stara Biała Sławomir Wawrzyński, który złożył dzieciom świąteczne życzenia.

Oczekiwane Mikołajki minęły w bardzo przyjaznej atmosferze i sprawiły naszym podopiecznym wiele szczęścia i radości. Ten dzień na długo pozostanie w ich pamięci… aż do NASTĘPNEGO ROKU 😊

Patrycja Gapińska
Ewa Żółtowska