1 kwietnia rozpocznie się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Obowiązek udziału w spisie dotyczy KAŻDEGO!

Na szczęście nie trzeba będzie umawiać się z rachmistrzem – główną i obowiązkową metodą będzie samospis internetowy.

Będzie więc można spisać się wygodnie i bezpiecznie w domu.

Uprzejmie informujemy,   iż z dniem
1 marca 2021 roku
rozpoczynamy rekrutację dzieci do oddziału przedszkolnego oraz do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Starej Białej.

Centralna Komisja Egzaminacyjna oraz okręgowe komisje egzaminacyjne udostępnią materiały do przeprowadzenia testu diagnostycznego w zakresie poziomu przygotowania uczniów do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego, matematyki oraz języków obcych nowożytnych (angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego i włoskiego). Zainteresowane szkoły będą mogły przeprowadzić testy diagnostyczne od 17 do 19 marca br. Przedstawiamy szczegółowy harmonogram.

Biblioteka Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Starej Białej serdecznie zaprasza uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w szkolnym konkursie plastyczno - czytelniczym „Moja ulubiona postać z książki”.

W Walentynki, w niedzielę, 14 lutego, zapraszamy do internetu na niezwykły koncert. Z jednej strony będzie to koncert walentynkowy i karnawałowy, ale będzie też miał wydźwięk charytatywny. W roli głównej wystąpi Gminna Orkiestra Dęta oraz soliści Natalia Pycek i Vicline.