czapka2

-   godzina 9.00 w hali sportowej szkoły

Zapraszamy wszystkich uczniów!

Przypominamy o zachowaniu zasad
dotyczących reżimu sanitarnego w szkole!

element64

Miło nam poinformować, że uczniowie klasy 7: Jakub Kosowski i Piotr Żochowski zajęli II miejsce w ogólnopolskim konkursie z języka niemieckiego #DENK_ w kategorii DENK 1, którego organizatorem był Instytut Goethego w Krakowie.

Z radością i dumą donosimy o kolejnych sportowych osiągnięciach dwóch uczniów naszej szkoły, mieszkańców gminy Stara Biała, braci Tadeusza i Mateusza Załęskich, którzy coraz silniej zaznaczają swoją obecność na ogólnopolskich zawodach pływackich.

Informujemy, iż od 7 czerwca 2021 r. rodzice mogą rejestrować na szczepienie dzieci, które ukończyły 12. rok życia. Wcześniej została uruchomiona rejestracja dla uczniów w wieku 16 i 17 lat.

W sobotę 22 maja 2021 r. uczniowie klas 1 – 3 w nietypowy sposób świętowali zbliżający się Dzień Dziecka. Uczniowie klasy 3 pod opieką nauczycieli wybrali się na rajd ścieżką przyrodniczo – leśną, utworzoną na terenie leśnictwa Sikórz.

Serdecznie gratulujemy laureatom plastycznego konkursu „Z baśnią i legendą po Europie”, zorganizowanego dla uczniów naszej szkoły w ramach obchodów Dni Europy 2021.

Drodzy Ósmoklasiści;

Małachowianka zaprasza na spotkanie, które odbędzie się 28 maja w godzinach 15.00 -16.30 na świeżym powietrzu, na szkolnym wirydarzu.

W dniach 25-27.05.2021 r. uczniowie klas ósmych piszą egzaminy podsumowujące edukację w szkole podstawowej.
Życzymy wszystkim sukcesów, szczęścia i jak najłatwiejszych testów. POWODZENIA! :)