Urząd Gminy Stara Biała zaprasza do głosowania na projekt naszej Gminy.

https://www.starabiala.pl/gmina-stara-biala/aktualnosci/2408-glosuj-na-projekt-naszej-gminy

Głosuj na projekt naszej gminy!

23/06/2022 GRZEGORZ SZKOPEK

Od nas zależy czy nasza gmina zdobędzie 550 tys. zł z Budżetu Obywatelskiego Mazowsza – edycja 2022. To pieniądze na budowę ścieżki pieszo-rowerowej na odcinku Maszewo Duże - Mańkowo - Nowa Biała. Bezpłatne głosowanie trwa do 30 czerwca.

Złożony przez wójta, Sławomira Wawrzyńskiego projekt „Zostaw auto, wybierz rower lub na nogach rusz po zdrowie - budowa ścieżki pieszo-rowerowej na odcinku Maszewo Duże - Mańkowo - Nowa Biała”, uzyskał pozytywny wynik oceny co do zgodności z prawem oraz wykonalności technicznej i został zakwalifikowany do głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza – edycja 2022. Nasz projekt znalazł się w puli projektów podregionalnych.

Mieszkańcy całego Mazowsza mogą na niego głosować do 30 czerwca. BEZPŁATNE głosowanie jest bardzo proste i zajmuje 2 minuty. Jak zagłosować?

  • Wybierz link, który jest poniżej
  • Wypełnij krótki formularz
  • Z puli projektów podregionalnych wybierz projekt naszej gminy (nasz projekt ma nr 152, a u góry strony w wyszukiwaniu po nazwie wystarczy wpisać tylko słowo „zostaw”)
  • Oznacz projekt w komórce z zaznaczeniem
  • Wpisz otrzymany sms-em kod (jeden numer telefonu może posłużyć do głosowania dla maksymalnie trzech osób)
  • Naciśnij przycisk „głosuj” i gotowe!

Bardzo prosimy i zachęcamy mieszkańców i przyjaciół naszej gminy do głosowania!!!

Link do glosowania: https://bom.mazovia.pl/glosowanie