Dnia 23 kwietnia 2026r. uczniowie klas VI-VIII naszej szkoły wzięli udział w III Gminnym Konkursie Polonistycznym online "Pisownia po nowemu" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Starych Proboszczewicach.
Konkurs polegał na rozwiązaniu testu online, który sprawdzał znajomość nowych zasad pisowni polskiej obowiązujących od stycznia 2026r.
Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły godnie nas reprezentowali i wykazali się dużą wiedzą.
W kategorii klas VI: Maja Gąsecka z klasy VIa zajęła I miejsce, Lena Grzegożewska z klasy VIa - II miejsce, a Wiktor Wróblewski z klasy VIb - III miejsce.
W kategorii klas VIII: Oliwia Rogacka zajęła II miejsce.
Gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.



