Drukuj

19 maja 2026r drużyny dziewcząt i chłopców z naszej szkoły wzięły udział w X Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Starej Białej.

Zawody odbyły na stadionie Centrum Sportowego „Wierzbica” w Proboszczewicach. W rozgrywkach uczestniczyły zespoły chłopców i dziewcząt w dwóch kategoriach wiekowych: klasa VI i młodsi oraz klasa VII - VIII. Rozgrywki przeprowadzone zostały systemem „każdy z każdym”. Wśród dziewcząt w kategorii klas starszych I miejsce zajęła drużyna ze Starej Białej. Również I miejsce zajęli chłopcy w kategorii klas VI i młodsi. Ponadto uczniowie z naszej szkoły, Natalia Sowa z kl. VII oraz Dominik Barcikowski z kl. V otrzymali statuetki dla najlepszej zawodniczki i zawodnika turnieju. Na zakończenie turnieju zwycięskie drużyny otrzymały dyplomy i puchary, a każda szkoła vouchery na zakup sprzętu sportowego. Wszystkie nagrody ufundował Bank Spółdzielczy w Starej Białej.

GRATULACJE !

Opiekunowie: Beata Kwasiborska, Łukasz Matlęga