W dniu 5 kwietnia 2017 r. drużyna dziewcząt z naszej szkoły wzięła udział w finale powiatowym piłki ręcznej, który odbył się w Łącku.

W turnieju uczestniczyło sześć zespołów dziewcząt ze szkół podstawowych: Stara Biała, Łąck, Bulkowo, Radzanowo, Nowy Duninów, Łęg. Ostatecznie dziewczęta z naszej szkoły wywalczyły wysokie III miejsce i otrzymały dyplom oraz puchar.

W dniu 8 maja 2017 r. drużyna dziewcząt  uczestniczyła w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej, który odbył się w Słubicach. W turnieju uczestniczyło sześć zespołów dziewcząt ze szkół podstawowych: Stara Biała, Drobin, Nowy Duninów, Słubice, Dobrzyków, Bodzanów. Turniej przebiegał w miłej i sportowej rywalizacji.  Kolejny raz dziewczęta zaprezentowały wysokie umiejętności piłkarskie.

Ostatecznie reprezentacja  naszej szkoły zajęła II miejsce.

Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Starej Białej reprezentowały: Adamska Weronika, Bielska Aleksandra, Kosowska Julia, Kubicz Magdalena, Zdziemborska Amelia, Kuligowska Klaudia, Wróblewska Sandra, Woźniak Agnieszka, Zwierz Barbara.

 GRATULUJEMY OSIĄGNIETYCH WYNIKÓW  I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

OPRACOWAŁA:Beata Kwasiborska