W dniu 12 stycznia 2024 r. uczniowie oraz dzieci z oddziału przedszkolnego naszej szkoły zaprosili swoje Babcie i Dziadków na przepiękny występ słowno-muzyczny, który miał być ciepłym podziękowaniem za ich miłość i dobroć. Piosenki, układy taneczne oraz słowa poezji skierowane były bezpośrednio do tych, którzy otaczają ich opieką oraz uczą i bawią.
Wzruszeń nie było końca. Pani Dyrektor Bożena Zaręba dołączyła się do tych słów pięknymi życzeniami i zaproszeniem do wspólnej zabawy oraz poczęstunku przygotowanego przez Radę Rodziców. Dla dzieci czekała również  niespodzianka w postaci ,,malowania buziek" oraz spotkania z Mikołajem.
Zabawa przy muzyce oraz zorganizowanych zabawach tanecznych na pewno na długo zostanie w pamięci zarówno ,,Dziadkom" jak i wnukom.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy jeszcze raz zdrowia, uśmiechu,  spełnienia marzeń
oraz wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze …

Tym miłym i wesołym akcentem zakończyliśmy pierwszy semestr nauki szkolnej, a rozpoczęliśmy czas feryjnego odpoczynku!

Wszystkim uczniom życzymy radosnych i bezpiecznych ferii!