W dniu 20 grudnia 2018 r. uczniowie klas ósmych zaprosili całą społeczność szkolną do wspólnego przeżywania pięknej historii narodzenia Jezusa w Betlejem.

W naszej szkole podejmujemy różne inicjatywy, by rozwijać zainteresowania uczniów, poszerzać ich wiedzę, ale także stwarzać im warunki do dzielenia się wiadomościami z innymi za pośrednictwem atrakcyjnych form i metod pracy.

13 grudnia 2018r. uczniowie klas I-III uczestniczyli w warsztatach przyrodniczych, zorganizowanych przez Leroy Merlin w Płocku, w ramach projektu edukacyjnego „Dzieciaki Sadzeniaki”.

7 grudnia 2018 r. najmłodsze dzieci naszej szkoły odwiedzili niezwykli goście z Urzędu Gminy Stara Biała wraz z Mikołajem.

Zarząd Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża oddział w Płocku, co roku w okresie Świąt Bożego Narodzenia, prowadzi akcję pod hasłem „Czerwonokrzyska gwiazdka”.

W piątek 30 listopada, tuż przed rozpoczęciem Adwentu, aby tradycji uczynić zadość, zorganizowane zostały w naszej szkole Andrzejki.

Dnia 29.11.2018 r. w naszej szkole odbył się  Andrzejkowy Turniej w halową piłkę nożną drużyn mieszanych klas VIII o Puchar Wójta Gminy Stara Biała.

W dniu 19 listopada 2018 r.  uczniowie klas I- VIII uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszką policji, pracującą w Komendzie Miejskiej w Płocku.

19 listopada 2018 r. klasy V i VI uczestniczyły w warsztatach profilaktycznych „Bądź kumplem” i „Nasza klasa” prowadzonych przez p. Szymona Boguckiego – pedagoga resocjalizacji, socjoterapeutę.