Międzypowiatowe Biegi Przełajowe

Dnia 26 października 2016r uczniowie naszej szkoły wzięli udział w indywidualnych biegach przełajowych, które odbyły się w Sierpcu. Uczeń klasy szóstej Paradowski Miłosz w kategorii chłopców z  rocznika  2005  zajął  II miejsce, awansując do zawodów na szczeblu wojewódzkim.

Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Starej Białej reprezentowali następujący uczniowie: Drewniany Kinga, Kuźmińska Zuzanna, Zdziemborski Filip, Adamska Weronika, Kosowska Julia, Kubicz Magdalena, Zdziemborska Amelia, Lewandowski Krystian, Adamczyk Kamil, Paradowski Miłosz.

Powiatowe Biegi Przełajowe

Dnia 9 listopada 2016 r. uczniowie z klas IV – VI uczestniczyli w indywidualnych biegach przełajowych zorganizowanych już po raz dwudziesty drugi na terenie Szkoły Podstawowej w Podgórzu jako Jesienne Biegi Przełajowe z okazji Dnia Niepodległości.
Naszą szkołę reprezentowali: Chętkowski Jakub, Modrzejewska Maria, Morawski Oliwier, Drewniany Kinga, Kuźmińska Zuzanna, Winnicka Żaneta, Zdziemborski Filip, Adamska Weronika, Kosowska Julia, Kubicz Magdalena, Zdziemborska Amelia, Kuligowska Klaudia, Żochowska Anna, Lewandowski Krystian, Paradowski Miłosz.

Miło nam poinformować, iż uczeń Paradowski Miłosz w kategorii chłopców z rocznika 2005 zajął I miejsce.

GRATULUJEMY!

Beata Kwasiborska