W dniu 23 marca 2018r. w Urzędzie Miasta Płocka odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom XVI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Tradycje Wielkanocne”. Na tegoroczną edycję nadesłano 1821 prac ze 152 placówek oświatowych, kulturalnych i wychowawczych z całego kraju.

Konkurs miał na celu: popularyzację wiedzy o zwyczajach i obrzędach związanych ze Świętami Wielkiej Nocy, upowszechnianie regionalnych zwyczajów wielkanocnych, doskonalenie umiejętności i warsztatu plastycznego oraz prezentację możliwości twórczych dzieci i młodzieży.

W konkursie wzięło udział 8 uczennic z naszej szkoły: Maria Modrzejewska, Jadwiga Szumska, Joanna Szumska, Julia Gorczyca, Aleksandra Nowakowska, Weronika Adamska, Magdalena Kubicz i Oliwia Olender.

Tytuł laureata otrzymały dwie uczennice: Oliwia Olender za zajęcie II miejsca i Magdalena Kubicz za zajęcie III miejsca.

Laureatkom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział  w konkursie.

p. Jolanta Modrzejewska-Kubicz