Wycieczka do zoo
- Szczegóły
W dniu 14 maja uczniowie klasy pierwszej i trzeciej uczestniczyli w wycieczce do Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Płocku.
Celem wyjazdu było poznanie różnych gatunków zwierząt, kształtowanie właściwych postaw wobec przyrody oraz integracja uczniów. Podczas zwiedzania dzieci miały okazję zobaczyć wiele interesujących zwierząt pochodzących z różnych kontynentów. Duże zainteresowanie wzbudziły majestatyczne lwy i tygrysy, które uczniowie mogli obserwować podczas odpoczynku i zabawy.
KAMPANIA SPOŁECZNA "CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM"
- Szczegóły
Nasz oddział przedszkolny wziął udział w XXV edycji Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom "Cała Polska czyta dzieciom". Uczennice z 7 klasy wcieliły się w rolę lektorów i z ogromnym zaangażowaniem czytały książki swoim młodszym kolegom i koleżankom z przedszkola.





























