Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Starej Białej
mgr Bożena Zaręba
mgr Elżbieta Adamkiewicz - nauczyciel języka polskiego w klasach IVb, V i VII, wychowawca klasy IVb
mgr Beata Kwasiborska - nauczyciel wychowania fizycznego w klasach IVa, IVb, V,VI i VIII, wychowawca klasy V,
mgr Jolanta Modrzejewska-Kubicz - nauczycieljęzyka polskiego w klasach: IVa, VI i VIII oraz plastyki w klasach IVa, IVb i V, wychowawca klasy IVa,
mgr Elwira Piotrowska - nauczyciel geografii, doradztwa zawodowego oraz EDB, opiekun biblioteki szkolnej, wychowawca klasy VI,
mgr Agnieszka Waszelewska - nauczyciel języka niemieckiego w klasach I-VIII,
mgr Kinga Jarzyńska - nauczyciel języka angielskiego w klasach III, V, VII, VIII, wychowawca klasy VIII,
mgr Anna Kwiatkowska - nauczyciel języka angielskiego w klasach 0, I, II, IVa, IVb, VI i techniki w klasach IV-VI,
mgr Alicja Kornecka - nauczyciel przyrody, biologii, wos, wdż i historii,
mgr Bartosz Jaworski - nauczyciel muzyki w klasach IV-VII,
mgr Renata Siemaszko - nauczyciel religii w klasach 0-VIII,
mgr Marcin Komorowski - nauczyciel fizyki i chemii w klasach VII i VIII.
mgr Krystyna Kubicz-Krajewska- nauczyciel matematyki w klasach IVa,V i VI, plastyki w klasach VI i VII oraz informatyki w klasie VIII
mgr Łukasz Matlęga - nauczyciel wychowania fizycznego w klasie VII, wychowawca klasy VII
mgr Teresa Kłodawska - nauczyciel matematyki w klasach IVb, VII, VIII,
mgr Karolina Piotrowicz- nauczyciel informatyki w klasach IV - VII,
mgr Żaneta Turowska - logopeda szkolny,
mgr Maria Załęska - nauczyciel wspomagający, terapia pedagogiczna,
mgr Karolina Kowalska - pedagog specjalny, nauczyciel wspomagający, terapia pedagogiczna,
mgr Marta Kwiatkowska - pedagog szkolny, nauczyciel wspomagający,
mgr Wioletta Strzelczak - nauczyciel wspomagający,
mgr Ewa Żółtowska - wychowawca w świetlicy szkolnej
Nauczanie wczesnoszkolne:
mgr Małgorzata Brauze - wychowawca klasy I
mgr Urszula Lisicka - wychowawca klasy II
mgr Magdalena Hiszpańska - wychowawca klasy III
Oddział przedszkolny:
mgr Patrycja Gapińska - wychowawca w oddziale przedszkolnym
Hala sportowa:
mgr Łukasz Matlęga - kierownik wypożyczalni sprzętu sportowego,
Pracownik sekretariatu szkoły:
lic. Edyta Matlęga
Pielęgniarka szkolna:
Renata Chojnacka
Obsługa:
Monika Kalbarczyk
Ewelina Kosowska
Anna Lisowska