Już po raz trzeci uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie plastycznym w ramach programu „Owoce i warzywa w  szkole” .
Celem konkursu było zachęcanie do codziennego spożywania owoców i warzyw oraz propagowanie zdrowego odżywiania wśród dzieci.

Do konkursu przystąpili uczniowie z klas I-III. W tym roku   wykonywali krajowy owoc lub warzywo  w formie przestrzennej.  Wszyscy artyści wykazali się dużym zaangażowaniem, dokładnością i estetycznością prac , dlatego ciężko było wybrać najładniejszą i najstaranniejszą pracę. Ze względu na duże zaangażowanie Jury  postanowiło nagrodzić wszystkich uczestników. Każdy  otrzymał  nagrodę  i dyplom, a prace przestrzenne ozdobiły okna korytarza szkolnego.

Maja Kowalewska kl. I

Ewa Gawarkiewicz kl. II