Dnia 30 stycznia 2017 r.w naszej szkole zorganizowany został Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców. W rozgrywkach wzięły udział drużyny ze szkół podstawowych z Maszewa Dużego, Starych Proboszczewic oraz Starej Białej. Wśród chłopców I miejsce zajęła drużyna z Maszewa Dużego, II miejsce Stare Proboszczewice, a miejsce III szkoła w Starej Białej. Zespoły dziewcząt uplasowały się na następujących miejscach: I miejsce szkoła ze Starej Białej, II Stare Proboszczewice, a miejsce III Maszewo Duże. Dziewczęta z naszej szkoły awansowały do rozgrywek rejonowych.

Szkołę w Starej Białej reprezentowali następujący uczniowie:

dziewczęta: Adamska Weronika, Bielska Aleksandra, Kosowska Julia, Kubicz Magdalena, Kuligowska Klaudia, Woźniak Agnieszka, Zdziemborska Amelia, Zwierz Barbara.

chłopcy: Adamczyk Kamil, Kosowski Igor, Laskowski Marcin, Paradowski Miłosz, Wilczewski Kacper, Zdziemborski Filip, Zemło Mikołaj.

Dnia 2 lutego 2017 r. w Drobinie odbył się Rejonowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt, w którym uczestniczyła drużyna z naszej szkoły. W wyniku sportowej rywalizacji I miejsce zajęły dziewczęta ze szkoły w Starej Białej, a II miejsce zespół z Drobina. Zarówno jedna, jak i druga drużyna awansowały do finału powiatowego.

Naszą szkołę reprezentowały następujące dziewczęta: : Adamska Weronika, Bielska Aleksandra, Kosowska Julia, Kubicz Magdalena, Kuligowska Klaudia, Woźniak Agnieszka, Zdziemborska Amelia.

Dnia 7 lutego 2017 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Starej Białej odbył się Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt. W turnieju wzięły udział następujące szkoły podstawowe: SP w Starej Białej, SP w Drobinie, SP w Bulkowie oraz SP w Nowym Miszewie. Rozgrywki przeprowadzone zostały systemem „ każdy z każdym”. Wszystkie zespoły zaprezentowały wysoki poziom umiejętności piłkarskich. Poszczególne szkoły zajęły następujące miejsca:

IV miejsce SP w Bulkowie, III miejsce SP w Drobinie, II miejsce SP w Nowym Miszewie,

I miejsce SP w Starej Białej. Drużyny otrzymały dyplomy oraz puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Płocku.

Gratulujemy!