Dnia 20 czerwca 2017r. dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w GMINNEJ OLIMPIADZIE PRZEDSZKOLAKA, której organizatorem była Szkoła Podstawowa im. Władysława Rejmonta w Maszewie Dużym.

W sportowych zmaganiach uczestniczyły cztery drużyny przedszkolaków z terenu naszej gminy.

Mimo upału, wszystkie dzieci dzielnie pokonywały kolejne konkurencje z elementem biegu, skoku i rzutu oraz przeciągania liny. Nasi olimpijczycy tj.: Amelka Baranowicz, Marysia Kowalska, Michasia Piekarska, Nadia Szpiek, Dawid Sowa, Szymon Kubicz, Jaś Lewandowski, Jakub Szpiek, Wiktor Gąsiorowski i Kacper Bielski wykazali się wspaniałą sprawnością fizyczną, bardzo dobrą koncentracją, siłą i wytrzymałością. Ostatecznie zajęliśmy drugie miejsce, tuż za drużyną gospodarzy.

WSZYSTKIM PRZEDSZKOLAKOM SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

Na zakończenie zawodów każdy uczestnik otrzymał medal, było pamiątkowe zdjęcie oraz sportowe, ciepłe pożegnanie.