Dnia 17 października 2017r uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzypowiatowych Biegach Przełajowych, które odbyły się w Sierpcu. Uczeń klasy VII a Paradowski Miłosz w kategorii chłopców z  rocznika  2005  zajął  I miejsce, awansując do zawodów na szczeblu wojewódzkim. Awans uzyskała również Magdalena Kubicz z klasy VII a, która zajęła VII miejsce.

Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Starej Białej reprezentowali następujący uczniowie: Gadomska Zofia, Modrzejewska Maria, Szumska Jadwiga, Drewniany Kinga, Winnicka Żaneta, Zdziemborski Filip, Adamska Weronika, Bielska Aleksandra, Kubicz Magdalena, Kuligowska Klaudia, Zdziemborska Amelia, Żochowska Anna, Lewandowski Krystian, Adamczyk Kamil, Paradowski Miłosz.

Dnia 9 listopada 2017r uczniowie z klas IV – VI uczestniczyli w powiatowych biegach przełajowych zorganizowanych w Podgórzu. Naszą szkołę reprezentowali:

Klasa IV: Gorczyca Michał, Janyszko Karol, Kosowski Jakub, Żochowski Piotr, Jagodzińska Anna, Pietrzak Anna.

Klasa V: Chętkowski Jakub, Modrzejewska Maria, Szumska Jadwiga

Klasa VI: Drewniany Kinga, Kuźmińska Zuzanna, Winnicka Żaneta, Zdziemborski Filip,

Klasa VII a,b: Adamska Weronika, Bielska Aleksandra,  Kubicz Magdalena, Zdziemborska Amelia, Kuligowska Klaudia, Żochowska Anna, Lewandowski Krystian, Paradowski Miłosz.

Uczeń Paradowski Miłosz w kategorii chłopców z rocznika 2005 zajął I miejsce, Kosowski Jakub z klasy IV uplasował się na miejscu VI, a uczennica klasy VII a, Magdalena Kubicz zajęła miejsce IV.

Opracowała: Beata Kwasiborska