W dniu 23 czerwca 2017 roku cała społeczność szkolna uczestniczyła w uroczystym podsumowaniu kolejnego roku szkolnego. Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego i wspólnym odśpiewaniu hymnu państwowego dyrektor szkoły Bożena Zaręba przywitała wszystkich serdecznymi słowami.

element64

W dniu 23 czerwca 2017 roku cała społeczność szkolna uczestniczyła w uroczystym podsumowaniu kolejnego roku szkolnego.

Dziesięć miesięcy nauki rozładowuje nasze baterie, więc potrzebna jest chwila wytchnienia, by pozyskać trochę energii na ich uzupełnienie. Najlepszym źródłem mocy są wakacje i dni wolne od zajęć dydaktycznych, ale są to także wyjazdy i wycieczki, na które uczniowie czekają z niecierpliwością.

11 czerwca 2017 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Starej Białej świętowaliśmy Dzień Rodziny oraz 10. rocznicę nadania imienia Jana Pawła II.  Była to okazja, aby przypomnieć nauki Wielkiego Polaka, podziękować za miłość i trud wychowania najbliższym oraz aktywnie spędzić czas.

12 czerwca odbyła się wycieczka klas IV-VI do Warszawy. Uczniowie zwiedzali Starówkę, odbyli spacer po ogrodach Łazienek Królewskich.

Dn. 18 maja obchodziliśmy rocznicę urodzin patrona naszej szkoły.  Z tej okazji odbyła się uroczystość poświęcona największemu autorytetowi moralnemu współczesnego świata – papieżowi Janowi Pawłowi II.

W dniach 15 – 19 maja odbył się w naszej szkole TYDZIEŃ EUROPEJSKI. Organizatorkami były nauczycielki języków obcych – p. Joanna Bytner i p. Karolina Nacfalska.

Celami wewnątrzszkolnego projektu było m.in.: dostarczenie uczniom informacji na temat państw UE, inspirowanie uczniów do zainteresowania się problematyką europejską oraz promocja różnorodności kulturowej.

W maju bieżącego roku szkolnego uczniowie naszej szkoły mieli okazję dowiedzieć się wielu pożytecznych rzeczy związanych z racjonalnym odżywianiem, a co za tym idzie z zachowaniem zdrowia.