Dn. 4 października 2017r. uczniowie klasy V i VI  odwiedzili Ogród Zoologiczny w Płocku. Dzieci miały okazję zobaczyć niespotykane na co dzień okazy flory i fauny.  Oglądały z bliska zwierzęta, poznały ich wygląd i tryb życia oraz zachwycały się barwami złotej polskiej jesieni.

Ogród zoologiczny jest uroczym miejscem do spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu, a także skarbnicą wiedzy przyrodniczej całego świata. Po długim spacerze uczniowie udali się do restauracji McDonald’s, gdzie samodzielnie zamówili i zjedli posiłek.

Wycieczka okazała się nie tylko atrakcyjną lekcją przyrody, ale również wspaniałym przeżyciem i doskonałą okazją do integracji uczniów klasy V i VI.

Opiekunowie: Jolanta Modrzejewska-Kubicz

Beata Kwasiborska