Noc z 13 na 14 października okazała się niesamowitym przeżyciem dla uczniów klasy V i VI, gdyż spędzili ją w szkole.

Celem spotkania, które rozpoczęło się już o godz. 18.00 dn. 13 października, była przede wszystkim integracja uczniów. Dzieci miały okazję spędzić ze sobą więcej czasu, bliżej się poznać i wspólnie bawić. Uczniowie uczyli się także odpowiedzialności za siebie oraz innych, a także dbałości o porządek, np. podczas przygotowywania miejsca do spania, spożywania posiłku i sprzątania po sobie. Spędzili także aktywnie czas w hali sportowej i sali zabaw. Podjęte działania sportowe doskonale wpisywały się w realizację założeń programu „Trzymaj formę”.

Następnego dnia ok. godz. 9.00 uczniowie, trochę zmęczeni, ale zadowoleni, opuścili budynek szkoły i udali się do domów.

Opiekunowie: p. Jolanta Modrzejewska-Kubicz i p. Beata Kwasiborska