Dnia 28 listopada 2017 r. w naszej szkole odbył się II ANDRZEJKOWY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ DRUŻYN MIESZANYCH dla szkół z terenu gminy Stara Biała.

W tym dniu gościliśmy uczniów oraz nauczycieli ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Wyszynie i Szkoły Podstawowej w Starych Proboszczewicach.
W rozgrywkach wzięło udział siedem drużyn. Turniej rozegrano systemem „ każdy z każdym”. Wszyscy zawodnicy walczyli o wygranie każdego meczu, pamiętając przede wszystkim o zasadach fair play.
Ostateczne wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce : klasa VIIb – SP Stare Proboszczewice
II miejsce: klasa VIIb – SP Stara Biała
III miejsce: klasa VIIa- SP Stara Biała
IV miejsce: klasa V – SP Stara Biała
V miejsce: klasa VII – SP Wyszyna
VI miejsce: klasa VIIa – SP Stare Proboszczewice
VII miejsce: klasa VI – SP Wyszyna
 Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy, puchary, a także słodkie upominki.

Dyrektor szkoły pani Bożena Zaręba  podziękowała wszystkim uczestnikom turnieju, gratulując sukcesów, a także zaprosiła na kolejne edycje, mając nadzieję, iż taka forma integracji międzyszkolnej przypadła do gustu zarówno uczniom, jak i nauczycielom. Następnie zaprosiła wszystkich na wróżby andrzejkowe i dyskotekę.

Dziękujemy za wspólnie spędzony dzień!