,,Radość, dobro, pokój, miłość...niech zagości

w sercach naszych!".

Takie przesłanie towarzyszyło tegorocznym jasełkom bożonarodzeniowym, które odbyły się
21 grudnia 2017 roku w naszej szkole.

Cała społeczność szkolna, kadra pedagogiczna oraz zaproszeni goście kolejny raz przeżyli Dzień Narodzenia Pańskiego oglądając przedstawienie jasełkowe przygotowane przez uczniów klasy VI pod kierunkiem ks. Jacka Prusińskiego.

W ciepły i nastrojowy sposób młodzi aktorzy chcieli podkreślić olbrzymią wagę uczuć w życiu człowieka. Święta Bożego Narodzenia mają być nie tylko cudownym czasem przeżywania narodzin Pana Jezusa, ale przede wszystkim chwilą pełną miłości i pokoju, spędzoną w gronie najbliższych nam osób.

Kolędy i pastorałki w wykonaniu chóru szkolnego oraz uczennicy Magdaleny Kubicz dodały przedstawieniu niepowtarzalnego klimatu.

Na zakończenie serdeczne życzenia złożyli: dyrektor szkoły  Bożena Zaręba, wójt gminy Stara Biała Sławomir Wawrzyński oraz ks.kan. Jan Deptuła. Czas świętowania rozpoczęliśmy wspólnym podzieleniem się opłatkiem.