Dnia 29.11.2018 r. w naszej szkole odbył się  Andrzejkowy Turniej w halową piłkę nożną drużyn mieszanych klas VIII o Puchar Wójta Gminy Stara Biała.

Ze względu na to, iż turniej został zorganizowany z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, główne trofeum w tym roku zyskało miano Pucharu Wolności.

W turnieju wzięły udział wszystkie ósme klasy szkół podstawowych z terenu gminy Stara Biała tj. Szkoły Podstawowej w Starych Proboszczewicach, Szkoły Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym, Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Wyszynie oraz Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Starej Białej.

Walka między drużynami była bardzo zacięta. Grą na wysokim poziomie wykazali się zarówno chłopcy jak i dziewczęta.
Na trybunach panowała koleżeńska atmosfera.
Dyplomy i puchary wręczył Wójt Gminy Stara Biała Sławomir Wawrzyński.

Dziękujemy wszystkim drużynom za udział w turnieju, a na następną edycję zapraszamy za rok.

Klasyfikacja generalna:

I miejsce- kl.VIIIb SP w Maszewie Dużym

II miejsce- kl.VIIIa  SP w Starej Białej

III miejsce- kl.VIIIb SP  w Starych Proboszczewicach

IV miejsce- kl.VIIIb SP w Starej Białej

V miejsce- kl.VIIIa SP w Maszewie Dużym

VI miejsce- kl.VIII SP w Wyszynie

VII miejsce- kl.VIIIa SP w Starych Proboszczewicach

Najlepsza zawodniczka turnieju:

Amelia Zdziemborska kl.VIIIa SP w Starej Białej

Najlepszy Zawodnik turnieju:
Marcin Więckowski kl. VIIIb SP w Maszewie Dużym

Wszystkim gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!