W dniu 25 listopada 2016 r. w hali sportowej naszej szkoły odbył się pierwszy ANDRZEJKOWY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ DRUŻYN MIESZANYCH dla klas szóstych szkół z terenu gminy Stara Biała.
Miło nam było gościć uczniów i nauczycieli ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Wyszynie oraz Szkoły Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym.

Trzeba przyznać, że każdy rozegrany mecz obfitował w wiele ciekawych sytuacji. Wszyscy zacięcie walczyli o zdobycie bramki, pamiętając oczywiście, że najważniejsza jest gra fair play i dobra zabawa!
Ostateczne wyniki sportowych zmagań  przedstawiają się następująco:

I miejsce : klasa VIb – SP Maszewo Duże
II miejsce: klasa VIb – SP Stara Biała
III miejsce: klasa VIa- SP Stara Biała
IV miejsce: klasa VI – SP Wyszyna
V miejsce: klasa VIa – SP Maszewo Duże

Do zabawy włączyli się również nauczyciele, którzy na zakończenie rozegrali bardzo imponujący mecz z uczniami. J Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy oraz  puchary.
Dyrektor szkoły pani Bożena Zaręba  podziękowała wszystkim uczestnikom turnieju, gratulując sukcesów, a także zaprosiła na kolejne edycje, mając nadzieję, iż taka forma integracji międzyszkolnej przypadła do gustu zarówno uczniom, jak i nauczycielom. Następnie zaprosiła na poczęstunek, wróżby andrzejkowe i dyskotekę.
Jeszcze raz dziękujemy za wspólnie spędzony dzień!