W dniu 25 stycznia 2019 r. uczniowie klas I-IV naszej szkoły oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych uczcili święto wszystkich Babć i Dziadków, prezentując montaż słowno-muzyczny  przygotowany pod kierunkiem nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej.

Cudowne wiersze, piosenki i układy taneczne naszych najmłodszych zostały przyjęte z dużym wzruszeniem
i nagrodzone gromkimi brawami. Pani Dyrektor podziękowała wszystkim występującym bardzo gorąco i zaprosiła
do wspólnej zabawy choinkowej. Jak zwykle oprócz świetnej muzyki, tańca i zabawy miłym akcentem tego dnia było spotkanie z Mikołajem oraz paczki ze słodkościami, ufundowane przez Radę Rodziców.

Zakończyliśmy w ten sposób pierwszy semestr nauki szkolnej, a rozpoczęliśmy czas feryjnego odpoczynku!

UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI "DNIA BABCI I DZIADKA":

ZABAWA CHOINKOWA I SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM:

ŻYCZYMY WSZYSTKIM UDANYCH I BEZPIECZNYCH FERII:)