13 lutego w naszej szkole świętowaliśmy Walentynki w wyjątkowo ciepłej i radosnej atmosferze.

Już od czwartku działała szkolna poczta walentynkowa. Uczniowie mogli wrzucać do specjalnej skrzynki kartki z miłymi słowami dla koleżanek, kolegów i nauczycieli. Dostarczanie walentynek sprawiło wiele radości zarówno nadawcom, jak i adresatom. W dniu obchodów nie zabrakło wspólnej zabawy – uczniowie z entuzjazmem uczestniczyli w integracyjnej grze „Znajdź swoją połówkę”, tworzyli łańcuch życzliwości z miłymi hasłami i rozwiązywali walentynkowe zagadki. Uczniowie klas IV-VI podczas lekcji matematyki wzięli również udział w konkursie ,,Geometryczne serce", realizujac się geometrycznie i artystycznie.  Był to dzień pełen uśmiechu, serdeczności i pozytywnych emocji.