czapka2
SERDECZNIE ZAPRASZAMY

NA UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA
ROKU SZKOLNEGO

2023/2024,

  KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ 

21 CZERWCA 2024 r. o godzinie 10.00
w hali sportowej 
Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Starej Białej.

Msza święta odbędzie się o godzinie 9.30 
w Kościele Parafialnym w Starej Białej.

element64

                          W dniu 29 maja 2024 r. cała społeczność szkolna, jak co roku spotkała się w hali sportowej, aby wspólnie uczcić Dzień Patrona Szkoły oraz Dzień Rodziny.

     21 maja 2024 r. przy Leśniczówce w Brwilnie odbyła się piąta edycja wiosennego biegu uczniów szkół podstawowych. Organizatorem sportowej imprezy była Szkoła Podstawowa w Maszewie Dużym.

            W naszej szkole realizowane są projekty z języka niemieckiego, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród uczniów.

                    27 maja 2024 r. naszą szkołę odwiedzili uczestnicy programu Erasmus+ ze Szkoły Katolickiej w Płocku oraz ich włoscy partnerzy z zachodniej części Sycylii, ze szkoły w Mazara del Vallo.

          9 maja obchodzimy Dzień Europy - święto pokoju i jedności w Europie. Jest to oficjalne święto Unii Europejskiej, zrzeszającej obecnie 27 państw. Polska należy do tego grona od 1 maja 2004 roku, a w tym roku obchodzimy 20-lecie członkostwa Polski w Unii Europejskiej.

                  22 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Ziemi. W tym dniu różne organizacje przeprowadzają szereg akcji, których celem jest promowanie ekologicznych postaw. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem: „Zainwestuj w naszą planetę".

       

                       23 kwietnia 2024 r. w naszej szkole odbyła się kolejna edycja Gminnego Konkursu Ortograficznego.