W dniu 29 maja 2024 r. cała społeczność szkolna, jak co roku spotkała się w hali sportowej, aby wspólnie uczcić Dzień Patrona Szkoły oraz Dzień Rodziny.

21 maja 2024 r. przy Leśniczówce w Brwilnie odbyła się piąta edycja wiosennego biegu uczniów szkół podstawowych. Organizatorem sportowej imprezy była Szkoła Podstawowa w Maszewie Dużym.

W naszej szkole realizowane są projekty z języka niemieckiego, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród uczniów.

27 maja 2024 r. naszą szkołę odwiedzili uczestnicy programu Erasmus+ ze Szkoły Katolickiej w Płocku oraz ich włoscy partnerzy z zachodniej części Sycylii, ze szkoły w Mazara del Vallo.

9 maja obchodzimy Dzień Europy - święto pokoju i jedności w Europie. Jest to oficjalne święto Unii Europejskiej, zrzeszającej obecnie 27 państw. Polska należy do tego grona od 1 maja 2004 roku, a w tym roku obchodzimy 20-lecie członkostwa Polski w Unii Europejskiej.