W dniu 14 maja uczniowie klasy pierwszej i trzeciej uczestniczyli w wycieczce do Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Płocku.

Celem wyjazdu było poznanie różnych gatunków zwierząt, kształtowanie właściwych postaw wobec przyrody oraz integracja uczniów. Podczas zwiedzania dzieci miały okazję zobaczyć wiele interesujących zwierząt pochodzących z różnych kontynentów. Duże zainteresowanie wzbudziły majestatyczne lwy i tygrysy, które uczniowie mogli obserwować podczas odpoczynku i zabawy.

Elektrosmieci strona tyt

Nasz oddział przedszkolny wziął udział w XXV edycji Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom "Cała Polska czyta dzieciom". Uczennice z 7 klasy wcieliły się w rolę lektorów i z ogromnym zaangażowaniem czytały książki swoim młodszym kolegom i koleżankom z przedszkola.

18 maja 2026 r., w dniu urodzin Jana Pawła II, społeczność naszej szkoły uroczyście rozpoczęła obchody jubileuszu 20-lecia nadania placówce imienia tego wyjątkowego Patrona.

Uczniowie koła biologicznego wspólnie sadzili kwiaty do donic, ucząc się zasad pielęgnacji roślin oraz doboru odpowiedniej ziemi i stanowiska.