28 kwietnia był dla uczniów klasy drugiej wyjątkowy. Choć każdy miał już za sobą pierwsze kulinarne doświadczenia, to kuchnia w klasie robi wrażenie na każdym młodym kucharzu.

Okazuje się, że dowolna przestrzeń jest doskonała, by stworzyć pyszne i zdrowe przekąski.

Ale zacznijmy od początku! Podczas ciekawych zajęć o budowie ciała człowieka, w tym narządach wewnętrznych, na które został zaproszony niezwykły gość Kostek, uczniowie poznawali zasady dbania o zdrowie, by wszystkie elementy organizmu pracowały jak należy. Dowiedzieli się, z ilu kości składa się układ szkieletowy, ile mięśni porusza ludzkim ciałem, jak zbudowane jest serce, które narządy występują w parach, jaką funkcję pełni mózg… Można by tak wymieniać bez końca! Jednak dla dzieci największą frajdą była aktywność wspomniana na początku, czyli komponowanie sałatki owocowej, która miała być zarówno smaczna, jak i zdrowa.

 I rzeczywiście była! Uczniowie kroili, szatkowali, obierali, wyciskali i wyczarowali taaaakie sałatki, że palce lizać: z jabłek, truskawek, gruszek, bananów, winogron, ananasów, a nawet smoczego owocu. Gotowe „dzieła”, posypane płatkami migdałowymi i ozdobione miętą, cieszyły nie tylko oczy, ale i podniebienia. Wiem, co mówię! Dla dzieci też trochę zostało do degustacji :).

A tak zupełnie poważnie! Owocowa sałatka okazała się doskonałym sposobem na wprowadzenie dzieci w świat zdrowych nawyków żywieniowych. Ich entuzjazm i  zaangażowanie pokazały, że nauka o zdrowiu może być także smaczna i przyjemna.

Magdalena Hiszpańska