Dnia 30 kwietnia 2026 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel poświęcony świętom majowym.
Uroczystość miała podniosły i patriotyczny charakter. W programie słowno - muzycznym wystąpili uczniowie klas VI–VII, którzy zaprezentowali wiersze oraz teksty nawiązujące do historii i znaczenia majowych świąt. Dzięki ich zaangażowaniu uczestnicy mogli lepiej zrozumieć wagę tych wydarzeń dla naszego kraju.
Istotnym elementem apelu był również występ szkolnego chóru, który wykonał pieśni o tematyce patriotycznej i majowej. Występ spotkał się z dużym uznaniem publiczności i wprowadził wszystkich w uroczysty nastrój.









