Uczniowie koła biologicznego wspólnie sadzili kwiaty do donic, ucząc się zasad pielęgnacji roślin oraz doboru odpowiedniej ziemi i stanowiska.
Podczas zajęć przygotowali donice, posadzili kolorowe sezonowe kwiaty (pelargonie i supertunie Vistę).
Uczniowie zapoznali się również z wymaganiami tych roślin, podlewaniem i nasłonecznieniem. Efektem pracy uczniów było powstanie estetycznych kompozycji, które zdobią wejście do szkoły i jej najbliższe otoczenie.
Alicja Kornecka, Uczniowie koła biologicznego






