27 listopada 2019 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Starej Białej odbył się IV ANDRZEJKOWY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ DRUŻYN MIESZANYCH O PUCHAR WÓJTA GMINY STARA BIAŁA. W tym dniu gościliśmy uczniów klas ósmych oraz nauczycieli ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Wyszynie, Szkoły Podstawowej w Starych Proboszczewicach oraz Szkoły Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym.

IMG 5825

W rozgrywkach wzięło udział siedem drużyn. Turniej rozegrano systemem „ każdy z każdym”. Wszyscy zawodnicy wykazali się dużymi umiejętnościami piłkarskimi walcząc o wygranie każdego meczu. Zawody przebiegały w miłej sportowej atmosferze zgodnie z zasadami fair – play.

Ostateczne wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce : klasa VIII a – SP Maszewo Duże
II miejsce: klasa VIII b – SP Stare Proszczewice
III miejsce: klasa VII - SP Stara Biała
IV miejsce: klasa VIII – SP Wyszyna
V miejsce: klasa VIII – SP Stara Biała
VI miejsce: klasa VIII a – SP Stare Proboszczewice
VII miejsce: klasa VIII b – SP Maszewo Duże

Przyznano również nagrody indywidualne:

Najlepszy zawodnik – Bonkowski Adam SP Maszewo Duże

Najlepsza zawodniczka – Szumska Jadwiga SP Stara Biała

Najlepszy Bramkarz – Nowakowska Paulina SP Wyszyna

Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy, puchary, a także słodkie upominki.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju, gratulujemy sukcesów i zapraszamy na kolejne edycje, mając nadzieję, iż taka forma integracji międzyszkolnej przypadła do gustu zarówno uczniom, jak i nauczycielom.

Dziękujemy za wspólnie spędzony dzień!