20.12.2019 roku odbyły się w naszej szkole jasełka. Było to bardzo uroczyste spotkanie. Gościliśmy księdza proboszcza Zbigniewa Kanieckiego oraz rodziców.

IMG 6112

Pani dyrektor Bożena Zaręba powitała wszystkich serdecznie i zaprosiła do wspólnego świętowania. Program został przygotowany przez uczniów klas 0-VIII. Wystąpiły dzieci mówiące wiersze i śpiewające kolędy przy mocnym wsparciu chóru.

IMG 6095

W świątecznej atmosferze przeżyliśmy chwile wigilijnego zamyślenia i bożonarodzeniowej radości. Po przedstawieniu wszyscy mieli okazję do podzielenia się opłatkiem i złożenia życzeń. Nastrój jasełek, kolędowania i ciepłych słów, dostarczył wszystkim wielu wzruszeń i radości.

Niech Nowonarodzony Chrystus zagości w naszych domach poprzez pokój, radość i miłość.