NZOZ Przychodnia Rodzinna Beata Obernikowicz w Brudzeniu Dużym zaprasza dzieci z klas I-VI oraz ich rodziców do udziału w projekcie "Zdrowy fundament młodości" realizowanego ze środków Programu Regionalnego Funduszy Unijnych.

Wsparcie obejmuje:

kwalifikację medyczną uczestników do programu

6 miesięcy bezpłatnej opieki lekarskiej

warsztaty z zakresu edukacji zdrowotnej dla dzieci

zajęcia ruchowe korekcyjne, których celem jest zmniejszenie wady postawy

cykliczne zajęcia ruchowe, w tym zajęcia basenowe rehabilitacyjne z fizjoterapeutą

indywidualne porady fizjoterapeutyczne dla każdego dziecka

wsparcie pedagogiczne

opieke i transport dla osób z niepełnosprawnością

bezpłatny transport na basen uczestników projektu

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny. Projekt prowadzony jest na terenie województwa mazowieckiego w powiecie płockim i sierpeckim, w gminach Brudzeń Duży, Mochowo, Bielsk, Stara Biała i Zawidz Kościelny.

Okres wsparcia – lipiec 2019 – grudzień 2021

Liczba miejsc jest ograniczona. Dzieci, które już brały udział w projekcie organizowanym przez NZOZ Przychodnia Rodzinna oraz MWOMP w Płocku nie mogą brać udziału w projekcie po raz kolejny.

Biuro projektu:

NZOZ Przychodnia Rodzinna