Szkoła pełna uczniów, którzy z własnej i nieprzymuszonej woli siedzą w szkole od 17.30 do 22.00 i są jeszcze z tego faktu zadowoleni? Tak, to się zdarzyło w piątek 30.09. 2022 r.

W naszej szkole odbył się wieczór, pełen zabaw i przyjemności, w którym udział wzięły klasa V i VI. Wieczór rozpoczął się zgodnie z planem o godzinie 17.30, opiekę nad uczniami sprawowali wychowawcy: Elwira Piotrowska i Łukasz Matlęga. Celem spotkania była integracja uczniów oraz ukazanie alternatywy na spędzanie czasu wolnego.

Spotkanie zaczęło się od warsztatów  kulinarnych  Cake Pops, które prowadzone były przez fachowców z cukierni Smaczne Babki. Uczniowie samodzielnie robili pyszne, czekoladowe smakołyki z naturalnych produktów, co pozwoliło im wcielić się w rolę prawdziwych cukierników.

Nie mogło zabraknąć czasu na gry sportowe, wspólną zabawę orientacyjno -porządkową, polegającą na rywalizacji klasowej według zasad fair-play. Po zmaganiach wszyscy zasiedli do zjedzenia pysznej pizzy.

Całej imprezie towarzyszyły rozmowy, śmiech i przyjazna atmosfera, a jego uczestnicy czuli się bardzo dobrze w swoim towarzystwie, wspaniale się bawili.

Gdy wybiła godzina zakończenia spotkania, uczniowie, zadowoleni i uśmiechnięci opuścili szkołę.