26 października 2022r., zawitali do Naszej szkoły znani i bardzo cenieni pisarze. Wśród nich znaleźli się również Brzechwa oraz Tuwim. Pytacie: jak to możliwe?

Otóż dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I – III wzięły udział w konkursie recytatorskim, którego tematyką były owoce i warzywa. Uczniowie przypomnieli nam nie tylko jak ważną rolę odgrywają one w naszym życiu, ale również dokonały wspaniałych interpretacji utworów słynnych artystów. ? Dzięki tak wspaniałej atmosferze, którą stworzyli nasi najmilsi, można było poczuć ducha każdego autora wiersza. ?

Zachwytom nie było końca, każdy z uczestników zaprezentował się najlepiej jak umiał! Jednak jury wyróżniło następujące dzieci:

W kategorii klas 0 – I, nagrody otrzymali:

1. Alicja Kulesza
  2. Wojtek Zieliński
  3. Filip Daniszewski

Wyróżnienia:

1. Dawid Robakiewicz
  2. Sofiia Kucherchuk

W kategorii klas II – III, nagrody otrzymali:

1. Kuba Sażała
  2. Aleksandra Kowalska
  3. Maja Gąsecka

Wyróżnienia:

1. Antoś Welenc
  2. Marcel Celmer
  3. Kuba Marciniak

Wybór najlepszych był bardzo trudny, dlatego wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkursie, a nie znalazły się na liście wygranych i wyróżnionych, otrzymały upominek ?

GRATULACJE!