Dnia 29 listopada 2022 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Starej Białej odbył się już kolejny ANDRZEJKOWY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ DRUŻYN MIESZANYCH O PUCHAR WÓJTA GMINY STARA BIAŁA.

W tym dniu gościliśmy uczniów klas ósmych oraz nauczycieli ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Wyszynie, Szkoły Podstawowej w Starych Proboszczewicach oraz Szkoły Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym.
W rozgrywkach wzięło udział siedem drużyn (3 chłopców i 3 dziewczynki). Turniej rozegrano systemem „ każdy z każdym”. Wszyscy zawodnicy wykazali się dużymi umiejętnościami piłkarskimi walcząc o wygranie każdego meczu. Zawody przebiegały w miłej sportowej atmosferze, zgodnie z zasadami fair – play.

Ostateczne wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce : klasa VIII ( I zespół) – SP Stara Biała
II miejsce: klasa VIII b – SP Maszewo Duże
III miejsce: SP Stara Biała ( II zespół)
IV miejsce: klasa VIII a – SP Stare Proboszczewice
V miejsce: klasa VIII b – SP Stare Proboszczewice
VI miejsce: klasa VIII  – SP Wyszyna
VII miejsce: klasa VIII a – SP Maszewo Duże

Wszystkie drużyny otrzymały puchary i dyplomy, które osobiście wręczył Wójt Gminy Stara Biała, Pan Sławomir Wawrzyński.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju, gratulujemy sukcesów i zapraszamy na kolejne edycje. Mamy nadzieję, iż taka forma integracji międzyszkolnej przypadła do gustu zarówno uczniom, jak i nauczycielom.

Dziękujemy za wspólnie spędzony dzień!