14 kwiecień dla dzieci z oddziału przedszkolnego, był dniem pełnym wrażeń. Odznaczył się również tym, że wychowankowie wykazali się niesamowitą odwagą, umiejętnością pokonywania trudności i słabości mając przy tym nieschodzący uśmiech z twarzy! ? A to wszystko za sprawą fantastycznej wycieczki na warsztaty wspinaczkowe „Gryzzli” w Płocku.

Choć tak mali, sięgali nieba!

Zajęcia rozpoczęły się od poznania przemiłych instruktorów, którzy otoczyli nas opieką i zarazili wspinaczkowym bakcylem! ? Rozgrzewka obowiązkowa i przygotowani do działania, pokonywaliśmy pierwsze przeszkody, które dały nam szansę zapoznać się ze ściankami wspinaczkowymi, a także zwiększyły umiejętności równowagi i panowania nad własnym ciałem. Pan Piotr przed pierwszym wejściem na ściankę, wszystko dokładnie nam wytłumaczył i pokazał, co należy robić w danych sytuacjach… nie czekając dłużej dzieci zaczęły zdobywać „szczyty”.

Dzieciom spełniały się także marzenia! ? W jaki sposób? Instruktorzy zafundowali nam możliwość poczucia się jak superbohaterowie, lecący na ratunek! ? Jak to możliwe? Zobaczcie sami na zdjęciach ?

Bardzo dziękujemy za tak ekscytującą przygodę! Świat z góry wygląda jeszcze piękniej! ?