21 lutego 2024 r. drużyna dziewcząt z naszej szkoły wzięła udział w finale powiatowym halowej piłki nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, który odbył się w hali sportowej w Drobinie.

Po przejściu eliminacji gminnych, następnie rejonowych uczennice wzięły udział w wielkim finale. W pierwszym meczu nasza reprezentacja pewnie pokonała Szkołę Podstawową w Gąbinie, a następnie SP w Radzanowie. Decydujący mecz o pierwsze miejsce dziewczęta rozegrały z drużyną ze Szkoły Podstawowej w Brudzeniu. Ostatecznie reprezentacja naszej szkoły została wicemistrzem powiatu płockiego zajmując II miejsce. Nasze dziewczęta zaprezentowały wysoki poziom umiejętności piłkarskich, niesamowitą wolę walki o każdą piłkę, a przede wszystkim pokazały jak należy grać zespołowo, żeby osiągnąć sukces sportowy.

Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Starej Białej reprezentowały uczennice klas IV-VI: Adamczyk Julia, Kowalewska Katarzyna, Linga Julia, Portalska Anna, Sowa Natalia, Daniszewska Julia, Kania Julia.

Opiekunowie: Kwasiborska Beata, Matlęga Łukasz

 GRATULUJEMY  I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!