7 grudnia 2018 r. najmłodsze dzieci naszej szkoły odwiedzili niezwykli goście z Urzędu Gminy Stara Biała wraz z Mikołajem.

Wizyta świętego Mikołaja w naszych Oddziałach Przedszkolnych, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni w roku. Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków.

Święty Mikołaj nie kazał długo na siebie czekać. Już od samego rana zawitał do dzieci z Oddziałów Przedszkolnych.

Dzieci dzielnie zaprezentowały wiersze, zaśpiewały piosenki, rozmawiały z Mikołajem, opowiadały o zabawach  i oczywiście chwaliły się, że są bardzo grzeczne. Mikołaj wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent.

Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania.

Dzieci długo wspominały ten dzień, dzieliły się wrażeniami, oglądały prezenty, zerkały przez okno z nadzieją, że jeszcze raz zobaczą naszego gościa i pomachają mu na pożegnanie.