W dniu 14 października 2019r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Starej Białej odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Na uroczystość przybyli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, przedstawiciele Rady Rodziców oraz uczniowie.

IMG 5512

W części artystycznej uczniowie z klasy VII i klasy VIII oraz przedstawicielka z klasy V, pod kierunkiem p. Jolanty Modrzejewskiej-Kubicz i p. Łukasza Matlęgi, śpiewem i wierszem wyrazili swoje podziękowanie i słowa uznania dla trudnej, ale pięknej pracy nauczycieli.

IMG 5501

W części oficjalnej Pani Dyrektor Bożena Zaręba złożyła życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za trud wkładany w edukację i wychowanie uczniów oraz wręczyła upominki i Nagrody Dyrektora, a Przewodnicząca Rady Rodziców obdarowała nauczycieli i pracowników szkoły kwiatami.