Świetlica Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Starej Białej serdecznie zaprasza uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w szkolnym konkursie plastycznym „Wiosna – ach to ty”. Konkurs jest adresowany do wychowanków oddziałów przedszkolnych oraz uczniów klas I-VIII. Inspiracją do stworzenia pracy plastycznej ma być pora roku, jaką jest wiosna. Praca może przybrać dowolną formę, np. rysunek, kolaż, grafika komputerowa, wyklejanka, praca przestrzenna, itd., oraz może zostać wykonana z użyciem wybranych przez uczestnika materiałów, zależnie od jego preferencji oraz dostępności produktów. Prace należy wysłać drogą elektroniczną na adres szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Termin składania prac upływa 8 kwietnia.

docPropozycje gier i zabaw

docRegulamin konkursu