Uprzejmie informujemy, iż z dniem

1 marca 2023 r.

rozpoczynamy rekrutację dzieci do oddziału przedszkolnego oraz do klasy pierwszej
Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Starej Białej.

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Starej Białej.

Rekrutacja do klasy I Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Starej Białej.

INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE

• Nabór dzieci do oddziału przedszkolnego oraz do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Starej Białej jest prowadzony w formie tradycyjnej (papierowej).
  • Zgłoszenia i wnioski należy składać w dniach od 1 do 31 marca 2023 r.
  • Wzory dokumentów w wersji papierowej są dostępne w sekretariacie szkoły oraz do pobrania na stronie internetowej szkoły.
  • Wypełnione dokumenty (wraz z załącznikami) należy w kopercie złożyć w wyznaczonym miejscu -  główne wejście do szkoły.
  • Rodzice kandydatów zostaną poinformowani drogą elektroniczną o zakwalifikowaniu bądź niezakwalifikowaniu dziecka do oddziału przedszkolnego lub klasy pierwszej.
  • Listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych dostępne będą również w holu szkoły.
  • Potwierdzenia woli przyjęcia do oddziału przedszkolnego lub do lasy pierwszej należy składać do zapieczętowanego pojemnika w wejściu głównym szkoły.
  • Listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych oraz informacja o liczbie wolnych miejsc zamieszczone będą w holu szkoły.
  • Terminy składania dokumentów, a także przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego określają odpowiednio Zarządzenia Wójta Gminy Stara Biała.